SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Çeşitli baskı malzemeleri vardır. Ürünün fiyatını belirleyen unsurların başında baskı makinesinin ve kullanılan kağıdın kalitesidir. Poster ürünlerimizi satın alırken Kağıt Seçeneklerindeki malzemeler hakkında bilgi ürün açıklamasında verilmiştir. Daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Blog sayfalarımızda ekstra bilgiler ve açıklamalar bulabilirsiniz.

Ödemeleriniz güvenli ssl şifreli bağlantı üzerinden BDDK onaylı sistemler ile gerçekleşir. Kredi kartı bilgileriniz saklanmaz ve ödemeleriniz 3D sms doğrulama yöntemi ile gerçekleşir. Güvenliğinize önem veriyoruz.

Üzerinde yazan talimatlara göre, duvar kağıdınızı silebilir; hatta bazılarını hem silebilir hem de fırça veya sünger yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bunun için, duvar kağıdınızın üzerindeki standart sembollere ve talimatlara bakmanız gerekiyor.

Çoğu duvar kağıdı sökülebilir özelliktedir Hatta duvarlarda kalıntı ve iz bırakmaz. Bu özellikteki duvar kağıdınızı, ek yerlerinden rahatlıkla sökerek yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Eski plastik ve akrilik su bazlı boyalar duvarla zayıf bir tutunma sağladıkları için, bu tip boyaların mümkünse kazınması veya başka bir kaplama malzemesiyle üzerlerinin kaplanması gerekiyor.

Saten boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilirsiniz fakat duvarın hava sirkilasyonu açısından, saten boya üzerindeki örtücü tabakayı kabaca zımparalamanızda fayda var.

Duvar kağıtlarının genellikle, ürün cinslerine göre yaklaşık olarak 10 yıl, bazı ürünlerde 15 yıl solmama ve renk garantileri vardır