SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Çeşitli baskı malzemeleri vardır. Ürünün fiyatını belirleyen unsurların başında baskı makinesinin ve kullanılan kağıdın kalitesidir. Poster ürünlerimizi satın alırken kağıt seçeneklerindeki malzemeler hakkında bilgi ürün açıklamasında verilmiştir.

Vinil kağıt, non-woven tabanlı üzeri vinil kaplamalıdır. Biraz daha parlaktır ve yüzeyinde hafif bir deri dokusu vardır.

Non-woven kağıt düz dokusuzdur. Özellikle çocuk odaları için nefes alan kağıt da denilen kağıt türüdür.

Her iki kağıdımız da nemli bez ile silinebilir. Daha fazla bilgi ve video için tıklayınız >>> Duvar Kağıdı KaliteleriÖdemeleriniz güvenli ssl şifreli bağlantı üzerinden BDDK onaylı sistemler ile gerçekleşir. Kredi kartı bilgileriniz saklanmaz ve ödemeleriniz 3D sms doğrulama yöntemi ile gerçekleşir. Güvenliğinize önem veriyoruz.

Üzerinde yazan talimatlara göre, duvar kağıdınızı silebilir; hatta bazılarını hem silebilir hem de fırça veya sünger yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bunun için, duvar kağıdınızın üzerindeki standart sembollere ve talimatlara bakmanız gerekiyor.

Çoğu duvar kağıdı sökülebilir özelliktedir Hatta duvarlarda kalıntı ve iz bırakmaz. Bu özellikteki duvar kağıdınızı, ek yerlerinden rahatlıkla sökerek yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Eski plastik ve akrilik su bazlı boyalar duvarla zayıf bir tutunma sağladıkları için, bu tip boyaların mümkünse kazınması veya başka bir kaplama malzemesiyle üzerlerinin kaplanması gerekiyor.

Saten boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilirsiniz fakat duvarın hava sirkilasyonu açısından, saten boya üzerindeki örtücü tabakayı kabaca zımparalamanızda fayda var.

Duvar kağıtlarının genellikle, ürün cinslerine göre yaklaşık olarak 10 yıl, bazı ürünlerde 15 yıl solmama ve renk garantileri vardır

Öncelikle bir indirim koduna sahip olduğunuz için tebrik ederiz. Satın alacağınız ürünü sepete ekleyiniz. Daha sonra kasaya gitmeden önce sepetinizi görüntüleyin ve altta KOD KULLAN bölümüne kodunuzu yazınız ve uygulaya tıklayınız. Geçerli bir kod girişi olduğunda indiriminiz sepetinize uygulanacaktır.

İyi alışverişler.

Çok basit, aracısız komisyoncusuz birinci elden ürün alıyorsunuz. En basitinden o meşhur alışveriş sitelerinde %30'a yakın komisyon kesilir ve satıcı da ürününü ona göre fiyatlandırıp satar. 

Sitemiz 20.10.2009 da kurulmuştur. Web teknolojisinin getirdiği yenilikleri takip etmek adına güncellemeler yapıyoruz ancak bazen güncellemeler ile yeniliklere uymak zorlaşıyor ve sistemi tamamen yeniden yapılandırmak gerekiyor.

Bu doğrultuda sitemiz 15.09.2018 Tarihinde sıfırlanmış ve tamamen yeniden kurulumu yapılmıştır. Bütün ürünler yeniden en güncel versiyonları ile yüklenmeye devam etmektedir.


3D duvar kağıdı tanımlaması duvar kağıdının deseni, görünümü ile ilgilidir. 3D efekti verilmiş desen ya da objeler içerir ve  2 boyutludur. Dijital baskılı, yüksek çözünürlüklü anlamında ifade edilir.

Firmamız "3D efektli duvar posteri" terimini kullanmayı tercih ediyor ancak onlarca firma "3D Duvar Kağıdı" hatta "4D Duvar Kağıdı", "5D Duvar Kağıdı" gibi terimleri sektörümüze yanlış bir şekilde yerleştirdiği için biz de bu terimleri kullanmak zorunda kalıyoruz.

Ürünlerde gerçek bir kabartma, girinti çıkıntı vs. yoktur. O görünüm verilmiştir.

Duvara uygulamadan önce yakından baktığınızda efektler ortaya çıkmayabilir. Duvara uygulandığında, karşıdan baktığınızda efektleri algılayabilirsiniz.

Poster ölçünüze göre parçalar halinde olacaktır. Kullandığımız kağıtların genişlikleri 106 cm dir. Örneğin duvarınızın genişliği 300 cm ise 3 parça olarak üretilebilir. 5 metre bir duvar için 5 parça şeklinde olacaktır. Parçalar birbirleri ile tam uyumludur ve desenler mükemmel bir şekilde birleşecek ve dikkatli bir işçilik ile ek yerleri görünmeyecektir.

Uygulama esnasında parçalar 1.5 cm üst üste getirilerek desenler tutturulur. Daha ayrıntılı uygulama bilgileri için tıklayınız.

Siparişiniz bir iş günü sonrasına kadar kargoya teslim edilir. Saat 13:00'e kadarki siparişleriniz yoğunluk durumumuza göre aynı gün kargoya verilme ihtimali vardır. Tarafımızdan kargo firmasına teslim edilmesine rağmen, kargo firmaları çok yoğun olduğu günlerde çıkış işlemini bir gün sonraya bırakabilmektedir. Bu duruma bizim müdahale şansımız yoktur.

Duvar kağıdınızı kendiniz yapıştırmaya karar verdiyseniz, içerisinde size yardımcı olacak malzemeler vardır. Bunlar;

Ragle (plastik spatula), tutkal sürmek için fırça, kesim için maket bıçağı ve zemin örtüsüdür. 

Tutkal, uygulama seti haricinde ayrıca ücretsiz olarak gönderilir. 

İki kağıdımız da kalitelidir. Adından da anlaşılacağı üzere biri düz yüzeyli, diğeri pütürlü yüzeylidir. Vinil olan, vinil kaplamasından dolayı bir miktar daha parlak olacaktır.

Kağıtlarımız ASLA aşırı parlak değildir.

Fazla parlak kağıtlar duvar kağıdı için uygun değildir. Rahatsız edici olur. Kağıtlarımız yarı mattır ve duvar kaplamaları için idealdir.

Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İngiltere ve Luxemburg için 3-4 gün teslim süreli, 

İrlanda, İspanya, İtalya, İskoçya, İsviçre, İsveç, Monaco, Portekiz ve Yunanistan için 4-5 gün teslim süreli anlaşmalı kargo seçeneğimiz mevcuttur.

Şuan için yurtdışı siparişlerinizi bizim ile iletişime geçerek oluşturabilirsiniz. 

Kargo fiyatlandırmaları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.